KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyr 9546204
nr 954 6204
Gravyr
Axel Herman Haig (Axel Herman Hägg), kyrka, signerad, motivet: 56x42
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 13 april 2015
kl 19:09:42
7/4 13:56:26